Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Informatika>Audio-on-demand

Audio-on-demand

  
 
 
123456789
Aprašymas

Kas tai yra Audio-on-Demand? Balso perdavimas per ATM. Audio on Demand veikimo principai. Audiobox. Audio Personal Radio System. Audio-on-Demand ir Internet Audio. Audio pagal užklausą. Siuntimas su eMule. Siuntimas per Mirc.

Ištrauka

Komanda audio yra skaitmeninės audio revoliucijos pradininkė. Ji leidžia platintojams (broadcasters) pasiūlyti klientams didesnį pasirinkimą. Jie gali patys kontroliuoti veiksmus ir pritaikyti programas saviems poreikiams patenkinti.
Nepaisant jo dydžio ir svarbos mūsų gyvenime, radijas geriausiu atveju turi būti išlikęs kaip saikinga transliacija. Dabar skaitmeninės transliacijos tinklai – DAB, iDAB ar DVB – patiekia pagrindus perversmui audio/radio pristatymo srityje, be to, vėliau ir klientų klausymosi išgyvenimams.
Audio dabar gali būti perduotas kaip bitų srautas per antžeminius (terrestrial) siųstuvus, kabelius ar palydovus, arba per Internetą į šeimininko (host) stotį ar pastovų, nešiojamą ar mobilų aparatą – mobilius telefonus, asmeninius skaitmeninius padėjėjus (Personal Digital Assistants – PDAs), asmeninius kompiuterius ar skaitmenines radijas.
Įsivaizduokime, kaip radijas galėtų atrodyti. Suteikime klausytojams galimybę iš šimtų programų pasirinkti audio sudėtį tokią, kokią jie nori, o tada paklausyti ją kada tik nori ir tada, kai jie nuspaudžia atitinkamą klavišą ar nuorodą.
Pasiūlykime klausytojams pirmaujančių televizijos programų, populiarių spausdintų publikacijų, taip pat įprastų radijo programų audio versijas ir tada suteikime jiems galimybę patiems kontroliuoti, ką, kada ir kaip klausyti.
Komandos audio on demand dialoginė audio technologija suteikia klausytojams patogumą, pasirinkimą ir kontrolę – iš esmės asmeninė radijo patirtis (personal radio experience).


Kadangi realaus laiko balso perdavimo tarnybos buvo tradiciškai palaikomos WAN dėka cirkuliacinės technikos (pvz: T1 multipleksoriai ar ciklinis komutavimas), todėl natūralu sudėti jau esančias technologijas į ATM CBR PVC naudojant ciklišką emuliaciją ir ATM adaptacijos Lygį 1 (AAL1). Tačiau čia yra reikšmingi trūkumai naudojant ciklišką emuliaciją nes perdavimo greitis turi būti pritaikytas šiam duomenų tipui (nepriklausomai ar perduodama naudinga informacija ar ne). Pavyzdžiui T1 1.544–Mbps ciklas reikalauja 1.74 Mbps ATM perdavimo greičio kai duomenis perduodami cikliškai emuliuojant.
Kadangi technologija vystosi, balso perdavimo trūkinėjimas ir daugelis realaus laiko programų gali būti naudojamos žymiai sumažinant tokio pobūdžio informacijos perdavimo kainą dėka VBR-RT ryšį ATM tinkluose.
VBR balso technologija naudoja balso trukinėjimų savybę komunikavimui, kadangi yra tylos periodai kurie gali sąlygoti efektyvumo padidėjimą. Sekantis tylos periodai (pagal svarbumą) yra:
Kada tam tikrame kanale nėra jokių skambučių; vadinasi tai yra kanalas, kuris yra neišnaudojamas ne piko metu (kanalas yra suprojektuotas galimam skambučių blokavimui: naktį visi kanalai gali būti neišnaudojami).
Kada yra skambutis, bet tik vienas asmuo kalba tuo metu. Kada yra skambutis, bet niekas nekalba.
Priedas prie nuo perdavimo greičio priklausomam balso kodavimui (pvz: standartinis balsas koduojamas naudojant 64-kbps PCM) galėtų būti T1 ATM interfeisai. Yra kuriamos įvairios suspaudimo schemos (pvz: G720 standartų serija). Darant šias kodavimo schemas dinaminėmis, tinklo operatoriams suteikiama galimybė sumažinti perdavimo greitį tinklo apkrovimo sąlygomis. Pavyzdžiui esant apkrovimui, padidėjęs balso suspaudimo lygis galėtų būti dinamiškai užduotas, tokiu būdu sumažinus perdavimo greitį ir palengvinant apkrovimą sumažinant balso kokybę.
Tolesni būdai pagerinti balso per ATM perdavimą yra balso komutavimo palaikymas SVC. Tai reikalauja interpretuoti PBX signalus ir maršrutizuoti balso informaciją tam tikru adresu. Srauto tvarkymo perspektyvos privalumai yra leidimas prisijungti gali būti taikomas naujoms balso užklausoms; tinklo apkrovimo sąlygomis šios užklausos gali būti nukreiptos per viešuosius tinklus ir nesukelti papildomo apkrovimo. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos referatas
KategorijaInformatika
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Dydis26.18 KB
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Audio on demand [speros.lt].doc
 
  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • Vytauto Didžiojo Universitetas / 2 Klasė/kursas
Pasidalink su draugais