Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Informatika>Profesinės praktikos ataskaita: kompiuterinės technikos priežiūra

Profesinės praktikos ataskaita: kompiuterinės technikos priežiūra

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Privati V. Lidžienės įmonė. Praktikos ataskaitos specialioji dalis. Darbų saugos informacinių technologijų padalinyje organizavimas. Individuali užduotis. Kompiuterinės technikos priežiūros metodika. Kompiuterių priežiūros būtinybė. Kompiuterinės sistemos priežiūra iš šalies (IT outsourcing). Įmonės kompiuterinėmis sistemos veiksmingumas. Atliekamų darbų firmoje sąrašas. Praktikos apibendrinimas, išvados.

Ištrauka

Praktikos darbo tikslas buvo susipažinti su įmonės veikla, jos darbu, bei pritaikyti Vilniaus Kolegijoje įgautas teorines bei praktines žinias. Praktiką atlikti pasirinkau privačioje V.Lidžienės firmoje , esančią Sandelių g. 2 Tauragė. V. Lidžienės įmonei priklauso keletas parduotuvių įsikūrusiu toje pačioje gatvėje viena šalia kitos, viešbutis, laidojimo namai ir restoranas. Visuose šiuose objektuose yra kompiuterių kurie atskirose parduotuvėse yra sujungti į tinklą ir prijungti prie interneto kurį tiekia kabelinės televizijos atstovai. Kompiuteriai firmai reikalingi dokumentų apdorojimui bei buhalterijos tvarkymui, visos privačios firmos sistemos valdymui. Naudojant kompiuterius sutaupoma daug laiko ir pinigų kurio prireiktų pildant įvairius dokumentus, blankus ar kuriant reklaminius arba kitokius lankstinukus.
V. Lidžienės įmonės įsikūrė 1997-aisiais metais. Tuo pat metu buvo nupirkti kompiuteriai kurie buvo kelis kartus atnaujinti. Į kompiuterius įdiegtos buhalterinės apskaitos programos.
Šiame darbe inžinierius turėtu gebėti daryti praktiškai visus dalykus įtrauktus į KT specialybę. Galėtu dirbti visose įmonėse, kuriose surenkami, parduodami, techniškai prižiūrimi kompiuteriai ir jų tinklai, taip pat organizacijose, kuriose naudojami kompiuteriai, jų tinklai ir automatinės sistemos. Turėtu išmanyti dalinai šias specialybes: Inžinerinė grafika, elektrotechnika, instrumentinės projektavimo priemonės (EDA), operacinės sistemos ir jų priežiūra, elektronikos įtaisai ir analoginės grandinės, UNIX operacinės sistemos, elektronikos matavimai, automatinio valdymo pagrindai, skaitmeninės grandinės, kompiuterių architektūra, EA projektavimas ir gamyba, struktūrinis programavimas, programuojamieji loginiai valdikliai, kompiuterių tinklai, mechanika ir standartizacija, kompiuterių išoriniai įrenginiai ir sistemų diagnostika, mikrovaldikliai, telekomunikacinės sistemos ir tinklai, saugus darbas, civilinė sauga ir ekologija, Informacijos sistemos, informacijos valdymo pagrindai, integruotos verslo valdymo sistemos, kompiuteriai ir jų tinklai, projektų rengimas ir valdymas, multimedia ir internetas, informacijos sistemų projektavimas, taikomųjų programų paketai, verslo ekonomika, marketingas, finansų apskaitos pradmenys, vadyba, verslo etika. Kompiuterių priežiūra ir tinklų administravimas: objektinis programavimas C++, kompiuterių tinklų administravimas, kompiuterių tinklų projektavimas ir diegimas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos praktikos ataskaita
KategorijaInformatika
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis14 puslapių 
Dydis275.73 KB
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasElektronikos ir informatikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Profesines praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Pasidalink su draugais