Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Informacijos paieška. Programa Internet Explorer (3)

Informacijos paieška. Programa Internet Explorer (3)

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Informacijos paieška. Kas yra informacijos paieška ir kokių ji būna rūšių? Paieškos programos. Paieškos ieškojimo būdai. Vaizdinės informacijos paieška. Kaip rikiuojami paieškos rezultatai?. programa Internet Explorer. Trumpai apie programą. Darbas su Internet Explorer. Tinklalapio įsirašymas. Atskirų puslapio dalių išsaugojimas. Pradinio puslapio nustatymas. Šrifto ir kodavimo parinkimas. Tinklalapių spausdinimas. Išvados.

Ištrauka

Šiais laikais, kai kompiuteris tapo daugumos žmonių būtinybe gyvenime,taip ir internetas tapo svarbus ir itin reikalingas žmonių gyvenime. Tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonės naudojasi internetu . Viena iš dažniausių interneto naudojimo funkcijų – informacijos paieška. Jos dėka mes galime surasti reikiamos medžiagos ne viename tinklalapyje, o daugybėje. Tai suteikia reikiamos medžiagos pasirinkimo pagal norimus kriterijus .
Vieni naudojasi paieškomis tam, kad sužinotų kas yra aktualu šiuolaikinėje visuomenėje, kiti, ypač moksleiviai ir studentai, paieškas naudoja mokslo labui. Dažniausiai medžiagos ieškoma įvairiems referatams, pranešimams, projektams, arba paprasčiausiai savo asmeniniams poreikiams.
Norint naudotis paieškos sistemomis, reikia mums mokėti naudotis ir internetine naršykle. Šiuo atveju kalbame apie Microsoft korporacijos programą Internet Explorer. Žinoma, yra ir kitų naršyklių,kurias galime naudoti, bet kiekvienas atsirenkame pagal savo poreikius.
Šį referatą sudarys dvi dalys : pirma dalis bus apie informacijos paiešką, o kita apie programą Internet Explorer.
Informacijos paieška - visuma veiksmų, metodų ir procedūrų, naudojamų informacijai apie ką nors iš saugomų duomenų gauti.[1]
Kiekvienas žmogus, ieškodamas paieškos internete turi tam tikrus tikslus ir siekius, todėl jų ieškoma informacija skiriasi. Pagal tai yra sudarytos kelios paieškos rūšys :
1) Retrospektyvioji informacijos paieška
Ruošiant bet kokį darbą ar naują projektą, pirmiausia reikia surinkti ir susipažinti su anksčiau publikuotais darbais dominančia tema. Tai reiškia, kad reikia atlikti retrospektyviąją informacijos paiešką. Patogiausias ir operatyviausias kelias ieškoti reikalingų pirminių informacijos šaltinių (knygų, žurnalų straipsnių ir t.t.) - naudotis bibliografinėmis duomenų bazėmis. Pastaruoju metu beveik visos bibliografinės duomenų bazės yra prieinamos Internete tiesiogiai iš leidėjų ir per įvairias informacijos paieškos tarnybas. Šios duomenų bazės leidžiamos ir kompaktiniuose diskuose (CD-ROM), kuriuos galima prenumeruoti. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos referatas
KategorijaInformatika
TipasReferatai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai8 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis148.17 KB
AutoriusAurelija
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasOlga Jurkevič
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Informacijos paieska. Programa Internet Explorer (3) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 15 puslapių 
  • Klaipėdos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Olga Jurkevič
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą