Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Skaičiuoklės ir duomenų bazės

Skaičiuoklės ir duomenų bazės

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įžanga. Pagrindiniai skaičiuoklės veiksniai. Langelių ir blokų žymėjimas Veiksmai su eilutėmis ir stulpeliais. Formulės. Formulės rašymas eilutėje. Aritmetiniai ir loginiai reiškiniai. Funkcijos samprata ir naudojimas. Aritmetinės funkcijos. Loginės funkcijos. Diagramos. Diagramos struktūros elementai. Diagramų tipai ir sudarymo principai. Duomenų bazės. Duomenų bazės savybės. Išvados.

Ištrauka

Kaip žinome, mūsų gyvenimas neįsivaizduojamas be skaičių. Daugybė žmonių kiekvieną laiko ir t.t. Taip pat egzistuoja galimybė greitai analizuoti duomenis, gauti atsakymą į klausimą: dieną daro finansinius, mokslinius bei šiaip įvairios paskirties skaičiavimus. Tačiau neužtenka galima tvarkyti paprastas bet kokios apskaitos duomenų bazes, pvz: pinigų, medžiagos, prekių,"Kokią savaitės dieną gauname didžiausia pelną?" ir pateikti rezultatus trimatės diagramos padaryti apskaičiavimą, labai svarbu jį sutvarkyti, išsaugoti ir pateikti jį kaip patikimą dokumentą. Tam ir skirta Microsoft kompanijos programa excel. Praktiškai visus finansinius dokumentus ir buhalterines formas labai patogu kurti ir apdoroti excel pagalba. Be to, šios programos pagalba pavidalu. Programa MsExcel tikrai turi daug privalumų, todėl kiekvienam besimokančiam dirbti su kompiuteriu, tikrai verta susipažinti su ja ir išmokti darbo su lentelėmis pagrindų. Microsoft Excel suteikia galimybę duomenis paversti svarbia informacija ir naudotis jos įrankiais analizuojant bei dalinantis pasiektais rezultatais. Excel programa gali padėti geriau dirbti komandoje ir labiau apsaugoti bei kontroliuoti prieigą prie atliekamo darbo. Be to, jūs galite dirbti su pramoninio standarto XML duomenimis ir lengviau dalyvauti verslo procesuose.

Skaičiuokle dirbama panašiai kaip ir su tekstų rengykle. Langelis, į kurį norie įrašyti informaciją, vadinamas aktyviuoju. Aktyvus jis tampa tuomet, kai jį spustelime pele. Jeigu norime redaguoti langelyje esančią informaciją, reikia jame du kartus spustelėti pelės žymekliu.

Norint atlikti veiksmus su langeliu ar jų bloku, pirmiausia reikia juos pažymėti. Langelį ar bloką galima pažymėti naudojantis pele arba paspaudus atitinkamus klaviatūros klavišų derinius. Pažymėtosios dalies fonas nuspalvinamas kita spalva, o langelyje esantys įrašai ryškiai išsiskiria tame fone. Norint pažymėti keletą gretimų eilutės arba stulpelio narvelių, t.y. narvelių bloką, reikia nuvesti pelės žymeklį į narvelį, nuo kurio pradedama žymėti, tada, paspaudus kairįjį pelės klavišą, žymekliss vedama iki paskutinio žymimo narvelio ir tik tada atleidžiamas pelės klavišas. Norint pažymėti visą eilutę ar stulpelį, pakanka dukart apragtelėti ant jų antraštės. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos referatas
KategorijaInformatika
TipasReferatai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis421.46 KB
AutoriusAudrone
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasVenckūnienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Skaiciuokles ir duomenu bazes [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 11 puslapių 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Venckūnienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą