Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Windows operacinių sisitemų skirtumai

Windows operacinių sisitemų skirtumai

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas - susipažinti su Windows šeimos operacinių sistemų istorija, jos versijų ypatumais ir funkcijomis. Windows šeimos operacinių sistemų genealoginis medis. MS-DOS / 9x 5. 1985: Windows 1.0. 1987: Windows 2.0. 1990: Windows 3.0. 1992: Windows 3.1. 1995: Windows 95. 1998: Windows 98. 2000: Windows Millennium. 1993: Windows NT. 2000: Windows 2000. 2001: Windows XP. 2007: Windows Vista. Windows Vista Versijos. Išvados.

Ištrauka

Darbo tikslas - susipažinti su Windows šeimos operacinių sistemų istorija, jos versijų ypatumais ir funkcijomis.
Temos aktualumas. Microsoft Windows nuo 1990 metų paeiliui tampa pati populiariausia operacinė sistema pasaulyje, kuri dominuoja pasaulio asmeninių kompiuterių rinkoje iki šių dienų. Tai didžiausia pasaulyje programinės įrangos gamintoja, 2006 metais kompanijoje dirbo virš 71 000. Asmeninio kompiuterio istorijoje nedaug produktų turėjo tokią didelę ir lemiamą įtaką kaip Microsoft Windows. Daugiau kaip aštuoniasdešimt procentų pasaulio AK naudoja vienokią ar kitokią Windows versiją. Tai vienintelė OS, išleista dauguma didžiųjų pasaulio kalbų, ją lengviausia įdiegti į šiuolaikinius asmeninius kompiuterius, rasti jai programų bet kokiam kompiuteriniam darbui atlikti.
Išanalizavę Microsoft Windows operacinių sistemų versijas, jų funkcijų ir sisteminių reikalavimų kitimą, pabandysime suprast už ką Microsoft Windows operacinės sistemos yra vertinamos, už ką kritikuojamas ir kodėl daugelis vartotojų šiandieną nenori instaliuoti naujausias Windows išleistas versijas.

Kadangi visas Windows versijas galima skirstyti į dvi grupes:
1. Windows versijos, kurių pagrindas DOS ir Windows 9x
2. Windows, kurių pagrindas NT branduolys,
savo referatą rašysiu, remdamasi šiuo skirstymu.


1985 metais kompanija Microsoft sukūrė originalią operacinę sistemą, kuri nors ir turėjo grafinę vartotojo bendravimo su kompiuteriu galimybę, tačiau netapo populiari (D. Janickienė, 2001, p. 167). Pirmoji 16 bitų operacinė aplinka. Tai kompanijos bandymas įdiegti daug užduočių vienu metu vykdančią, grafine vartotojo sąsaja pagrįstą operacinę aplinką asmeninių kompiuterių platformai, kuri skirtingai nuo "MS-DOS" yra valdoma pele. Grafinė vartotojo sąsaja tilpo į du 320 KB diskelius; jai reikėjo 192 KB darbinės atminties.
Windows 1.0 buvo dažnai apibūdinama kaip "grafinė aplinka MS-DOS operacinei sistemai", nes pasileisdavo tik iš MS-DOS sistemos. Windows 1.0 programos galėdavo "iškviesti" MS-DOS funkcijas bei grafinę sąsają turinčios programos buvo paleidžiamos iš .exe bylų lygiai taip pat kaip MS-DOS programos. Taigi Windows buvo ne tik "grafinė aplinka", bet papildė ir dalinai pakeitė MS-DOS galimybes.
"Windows 1.0" trūkumai:
• nebuvo piktogramų,
• langai ant jos darbastalio negalėjo persikloti,
• visiška taikomųjų programų stoka.
Vartotojams nepatiko "Windows", nes šiai nebuvo programų, o programuotojai nekūrė "Windows" programų, nes "Windows" buvo parduodama mažai. Tikriausiai dėl to šis pirmas Microsoft darbas netapo populiarus tarp vartotojų ir programuotojų (http://lt.wikipedia.org/wiki/Windows_1.0). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos referatas
KategorijaInformatika
TipasReferatai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis48.9 KB
AutoriusOlia P
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasKnasas
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Windows operaciniu sisitemu skirtumai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 14 puslapių 
  • Klaipėdos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Knasas
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą