Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Praktikos ataskaita: gamtinių dujų verslas AB "Lietuvos dujos" Kauno filialas

Praktikos ataskaita: gamtinių dujų verslas AB "Lietuvos dujos" Kauno filialas

  
 
 
123456789101112
Aprašymas

Įvadas. Įmonės veiklos aprašymas. Įmonės veiklos planai ir prognozės. Pagrindinės valdymo funkcijos. Įmonėje naudojamos informacinės technologijos, tinklas (Iki šiol buvo naudojamos). Sistemos darbo reikalavimai (reikalavimai darbo greičiui ir atminčiai). Dabartinis tinklas (kuris bus naudojamas). Išvados.

Ištrauka

Įmonės pavadinimas: AB "Lietuvos dujos" Kauno filialas.
"Lietuvos dujos", kaip akcinė bendrovė, įregistruota 1995 metais. Bendrovė perėmė ir tęsia nuo 1961 metų Lietuvoje vykdomą gamtinių dujų verslą.
Bendrovės tikslas - mažinti neigiamą savo veiklos poveikį aplinkai. Spręsdama esminius savo veiklos klausimus, įskaitant naujų projektų rengimą ir įgyvendinimą, bendrovė atsižvelgia į galimą įtaką aplinkai, vykdo aplinkos apsaugos teisės aktų reikalavimus, tobulina avarijų likvidavimo planus, kontroliuoja technologinius, higieninius parametrus, tobulina darbo metodus ir technologijas.
Įmonės veiklos apibūdinimas
- AB "Lietuvos dujos" vykdo gamtinių dujų importą,
- perdavimą,
- paskirstymą,
- tiekimas laisviesiems ir reguliuojamiesiems vartotojams,
- dujų rinkos plėtrą,
- paslaugų, susijusių su gamtinių dujų naudojimu, teikimą,
Įmonės veikla susijusi su informacinėm technologijom
- Pilnas duomenų apie abonentus vartojančių gamtines dujas surinkimas ir kaupimas. Sklandus
duomenų dalyjimasis tarp įmonės darbuotojų, tam reikalingas sudėtingas vietinis tinklas, jis turi
būti gerai apsaugotas, kad įmonės duomenys nebūtu sugadinti. Taip pat prie tam tikrų duomenų
galėtų prieiti tik tam tikri darbuotuojai ir atlikti tam tikrus veiksmus.
Darbo tikslas – Supažindinti su įmone AB "Lietuvos Dujos", jos veikla, joje naudojamomis informacinėmis technologijomis bei tinklu.

Įmonės veiklos aprašymas
AB "Lietuvos dujos" yra didžiausia šalies dujų sektoriaus įmonė, importuojanti, perduodanti, pa-skirstanti ir tiekianti gamtines dujas vartotojams Lietuvoje, taip pat teikianti įvairias paslaugas, susijusias su gamtinių dujų naudojimu. Bendrovė taip pat transportuoja dujas tranzitu į RF Kaliningrado sritį.
Gamtinių dujų perdavimas – dujų transportavimas magistraliniu dujotiekiu vartotojams. Perdavimo sistema sudaro magistralinių dujotiekių vamzdynai, dujų apskaitos bei skirstymo stotys, dujotiekių apsaugos nuo korozijos įrenginiai, duomenų perdavimo bei ryšio sistemos. AB "Lietuvos dujos" yra Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius, atsakingas už saugų sistemos eksploatavimą bei vystymą.
Gamtinių dujų paskirstymas – dujų transportavimas skirstomuoju tinklu, siekiant pristatyti jas vartotojams. Paskirstymo sistema sudaro dujų vamzdynai ir jų įtaisai, dujų reguliavimo įrenginiai, matavimo ir apskaitos prietaisai, dujotiekių apsaugos nuo korozijos įrenginiai, telemetrijos ir ryšio įranga. AB "Lietuvos dujos" yra paskirstymo sistemos operatorius nurodytoje teritorijoje. Siekiant, kad paskirstymo sistema veiktų patikimai ir saugiai įgyvendinamas techniniu ir organizaciniu priemonių kompleksas. Slėgio reguliavimo įrenginių patikimam funkcionavimui užtikrinti įgyvendinama techninių patikrinimų sistema. Sistemą papildo telemetrijos priemonės.
Gamtinių dujų tiekimas – dujų pristatymas ir (ar) pardavimas vartotojams. 2007 m. LD gamtines dujas pirko iš OAO "Gazprom" bei UAB "Dujotekana".Vykdant Nacionalinę energetikos strategiją, AB "Lietuvos dujos", siekdama užtikrinti saugų ir nepertraukiamą tiekimą gamtinių dujų vartotojams, tam tikrą gamtinių dujų kiekį saugo Inciukalnio (Latvijos Respublika) dujų saugykloje.Gamtinių dujų vartotojai skirstomi į laisvuosius ir reguliuojamuosius. Laisvieji vartotojai turi teisę laisvai pasirinkti tiekėją ir pirkti dujas sutartine rinkos kaina. Tuo tarpu reguliuojamiesiems vartotojams dujas už nustatytą kainą tiekti įpareigota toje teritorijoje veikianti paskirstymo įmonė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-06-30
DalykasInformatikos praktikos ataskaita
KategorijaInformatika
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis53.78 KB
Autoriusvidas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasTechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita gamtiniu duju verslas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą