Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Dviejų lygių ventilių sistema su lyginiu pirmo lygio ventilių skaičiumi

Dviejų lygių ventilių sistema su lyginiu pirmo lygio ventilių skaičiumi

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Atkartojimų technologija programų inžinerijoje. Įvadas. Analitinė dalis. Projektinė dalis. Individuali užduotis. Bendrinio komponento tekstas. Realizacija su metakalba Open PROMOL. Realizacija su metakalba JAVA. Komponento sąsaja. Komponento charakteristikos ir įvertinimas. Aprašų su skirtingomis metakalbomis palyginimas. Išvados. Priedai (13 psl.).

Ištrauka

Šio darbo tikslas:
• paruošti teorinę medžiagą tema – projektavimas dėl atkartojimo (design for reuse);
• duotajam taikomosios srities objektui suprojektuoti ir ištirti įvairius pakartotinio panaudojimo (reuse) komponentų projektavimo metodus. Siekiant kuo geriau realizuoti taikomosios srities objektą buvo įsisavinamos pagrindinės pakartotinio panaudojimo (reuse) technologijos sąvokos, apibrėžimai, tikslai, galimybės, metodai bei tendencijos.

Projekte naudojami dviejų kalbų metodai. Dviejų kalbų metodas aiškiai atskiria skaičiuojamuosius (algoritminius ar elgsenos) ir kompozicinius aspektus. Toks atskyrimas įgalina pasiekti didelį lankstumą ir pakartotinį panaudojimą. Skriptų kalbos naudojimas žymiai padidina pakartotinio panaudojimo komponentų kūrimą, leisdamas daugiau dėmesio skirti individualių uždavinio problemų sprendimui.
Šiuo metu egzistuoja daug įvairių skriptų kalbų ir įrankių sistemos kūrimui iš apibendrintų komponentų. Tačiau dauguma jų yra orientuoti specifinei taikymų sričiai arba tai yra generinių komponentų rinkiniai skirti būtent jų taikymo sričiai. Be to, žinomų skriptų kalbų parametrizavimo galimybės nėra pakankamai lanksčios, kad būtų galima vystyti tiek bendros paskirties komponentais pagrįstas, tiek į sritį orientuotas sistemas, ypač tuo atveju, jei sistemą reikia sugeneruoti automatiškai.

Galimas šių problemų sprendimas – Open PROMOL eksperimentinė skriptų kalba. Ji skirta:
• Specifikuoti komponentų ar jų dalių pakeitimus tiksline kalba, naudojant hierarchinę parametrizaciją su išorinėmis funkcijomis.
• Specifikuoti komponentų (ar jų dalių) sujungimą į sistemą.
• Generinių komponentų projektavimui bei generinių sistemų kūrimui.

Darbo metu siekiama išmokti kurti bei derinti VHDL modelius "OrCad Express" modeliavimo sistemos aplinkoje. Šiam tikslui pasiekti bus įsisavinti ir darbo metu ištobulinti bei panaudoti VHDL programavimo kalbos pagrindai bei galimybės. Didelis dėmesys skiriamas tipiniam modelio kūrimui.
Darbe tiriamas Open PROMOL preprocesorius, apdorojantis duotąsias išorines funkcijas. Išbandomos jo teikiamos galimybės VHDL programų tekstų lanksčiam modifikavimui ir parametrizavimui pakartotinio panaudojimo (reuse) technologijos kontekste. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos kursinis darbas
KategorijaInformatika
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
KalbaAnglų kalba
Dydis89.43 KB
AutoriusDeimantas
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasR. Plėštys
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasInformatikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Dvieju lygiu ventiliu sistema su lyginiu pirmo lygio ventiliu skaiciumi [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 28 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • R. Plėštys
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą