Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>JTAPI sąsajos integruotiems tinklams (JAIN)

JTAPI sąsajos integruotiems tinklams (JAIN)

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas į Java Telefonijos API. Java Telefonijos API savybės. JTAPI (Java Telephony API) palaikomos telefoninių aplikacijų sritys. Galimos konfigūracijos. Java Telefonijos modulio architektūra. Java Telefonijos skambinimo modelis. Ryšio objektų būsenos. Terminalo Ryšio objektų būsenos. Skambučio organizavimo laikinis modelis. Apsauga Java Telefonijos API. JTAPI (Java Telephony API) instaliacijos pavyzdys. Trumpai apie JAIN. JAIN architektūra. JTAPI ir JAIN (Java APT s for Integrated Networks)technologijų konvergencija. Išvados.

Ištrauka

Java Telephony API (JTAPI) - "Java" telefonijos aplikacijų programavimo sąsaja. Tai portatyvi, objektiškai orientuota programavimo sąsaja, skirta Java pagrindu gaminamos kompiuterinės telefonijos aplikacijoms. JTAPI palaiko pagrindines telefonijos funkcijas kaip kvietimų sudėliojimas ir kvietimo atsakymas,taipogi kitas funkcijas kaip kvietimų centrai ar media srautų valdymą.JTAPI palaiko abiejų rūšių tiesioginį telefono resursų valdymą ir netiesioginį tinklo resursų priėjimą.Tai reiškia kad galime sukurti serverio aplikaciją kuri turi telefono resursus,ir klientai galės naudotis jais per tinklą. Sąsaja suprojektuota taip, kad programavimas ir aplikacijos būtų paprastos, tuo pačiu suteikiant reikiamas pažangias telefonijos funkcijas.JTAPI įgyvendino galimybę įdiegti java programinę įrangą nuo web telefonų ir "gudrių" mobiliųjų telefonų iki kvietimo apdorojimo centrų ir kompiuteris-telefonas įrangos.JTAPI tiesiogiai nekontaktuoja su ekranu ( vartotojas jos nemato),jis tiesiog leidža mechanizmui kontaktuoti su jo pagrindine platforma (programine įranga,pvz J2ME).
Tiesa sakant, JTAPI yra rinkinys programavimo sąsajų (API). "Branduolio" API suteikia pagrindines skambučio modelio ir elementarias telefonijos funkcijas, tokias kaip skambinimas ir atsiliepimas. Branduolio API yra apsuptas standartiniu plėtinių, suteikiančių funkcionalumo specialioms telefonijos sritims, tokioms kaip kvietimų centai, arba daugialypes terpės prieiga. Branduolio ir plėtinių architektūros bus aptariamos vėlesniuose skyriuose.
Aplikacijos parašytos naudojant Java telefonijos programavimo sąsają yra suderinamos ir pritaikomos daugeliui skirtingų kompiuterinių platformų ir telefonijos sistemų. Galima ir JTAPI integracija su jau egzistuojančioms CTI (computer-telephony integration) platformomis, tokiomis kaip Sun Microsystemfs SunXTL, Microsoft ir Intel'io TAPI, Novell ir Lucent TSAPI, ir IBM'o CallPath. Taip pat nepriklausomi gamintojai gali pasirinkti JTAPI priemonių realizavimą savo gaminamoje įrangoje.

Java Telefonijos API savybės
Java telefonijos API projektavimo principai ir savybės:
• JTAPI įneša paprastumo elementarioms ir pagrindinėms telefonijos aplikacijoms.
• Sąsaja skirta tiesiogiai serviso tiekėjams arba gali būti naudojama kaip Java sąsaja jau egzistuojančioms telefonijos API, tokioms kaip SunXTL, TSAPI ir TAPI.
• Realizuota paprastu branduoliu, kurio plėtimas galimas standartiniais priedais.
• Gali būti vykdoma plačiame rate techninės įrangos, kuri palaiko Java run-time.
JTAPI palaikomos telefoninių aplikacijų sritys :
JTAPI palaiko abiejų rūšių tiek "First-party" tiek "third-party" telefoninių aplikacijų sritis.JTAPI tarnauja tarp programų ir telefono sistemos.Tai priklauso nuo laipsnio kur JTAPI yra ,pirmosios partijos (first-party) valdymo scenarijaus atveju ji yra prie galinės ribos(terminal).Trečiosios partijos (third-party) kvietimo valdyme ji randasi sistemos viduje.Priklausomai nuo telefono sistemos,kai JTAPI yra sistemos viduje,yra daugiau galimybių,negu ji yra prie galinės ribos. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-04-22
DalykasInformatikos referatas
KategorijaInformatika
TipasReferatai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis945.94 KB
AutoriusŽilvinas
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasJankūnienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasTelekomunikacijų ir elektronikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word JTAPI sasajos integruotiems tinklams (JAIN) [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 14 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Jankūnienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą