Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Informacinių sistemų analizė Alytaus kolegijos vadybos ir administravimo fakultete

Informacinių sistemų analizė Alytaus kolegijos vadybos ir administravimo fakultete

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Pažintis su įstaigos sukūrimo istorija. Vizija. Misija. Alytaus kolegijos vidinė aplinka. Įstaigos valdymo struktūra. Microsoft Word. Microsoft Excel. Microsoft PowerPoint. Microsoft Access. Microsoft Outlook. Elektroninis paštas (e – paštas). E - pašto valdymas. Internetas. Prisijungimas prie serverių. Multimedia. Duomenų bazės. Studento programa. Programos iškvietimas. Studentų kortelės. Studentų sąrašų peržiūra. Apmokėjimas už mokslą. Ataskaitos. Išvados.

Ištrauka

Galima teigti, kad pastaraisiais dešimtmečiais žmonijos vystymosi pažangą lemia naujų technologijų kūrimas ir vystymas. Asmeniniai kompiuteriai tapo būtinu daugumos išsilavinusių žmonių darbo įrankiu. Taip pat ir Alytaus kolegijos darbuotojams tai didelė pagalba dirbant. Modernių informacinių technologijų panaudojimas įstaigos darbe įgalina ne tik efektyviai valdyti įstaigos darbą.
Šiame darbe bus aptariama naudojamos informacinės sistemos analizė mano praktikos metu. Tai visos informacinės sistemo, kurios reikalingos efektyviam ir greitam darbui: Microsoft Word, Microsoft Exel, Microsoft Powerpoint, Microsoft Access, Microsoft Outlook, e-paštas, internetas ir Studento programa. Daugiausia bus kalbama apie studento programą, kadangi ji yra ne visiems prieinama, todėl bus pateikta ne visa programa o tik dalis jos.

1945 m. Įsteigta žemės ūkio mokykla (vietoj žemesniosios ūkio mokyklos).
1955 m. Žemės ūkio mokykla perorganizuota į žemės ūkio technikumą.
1960 m. Įsteigtas mechanikos technikumas, kur buvo rengiami metalo apdirbimo pjovimu ir pramonės įmonių elektros įrengimų remonto specialybių technikai.
1972 m. Mechanikos technikumas perorganizuotas į politechnikumą.
Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, pasikeitus ūkiniams ekonominiams santykiams, mokykla keičia savo profilį ir specialybes. 1991 m. politechnikumas perorganizuojamas į Alytaus aukštesniąją technikos mokyklą. Pradedama rengti: verslo administratoriai; prekybos verslo organizatoriai; įstaigų administratoriai; automobilių techninės priežiūros ir remonto jaunesnieji inžinieriai; vežimo automobilių transporto specialistai.
Nuo 1998 sausio 1 d. keičiamas mokyklos pavadinimas -Alytaus aukštesnioji verslo mokykla.
Nuo 1998 m. vidurio vykdant Lietuvos aukštojo mokslo reformą, mokykla dalyvavo eksperimente atrenkant aukštesniąsias mokyklas, kuriose būtų pradėti rengti aukštojo profesinio išsilavinimo specialistai. Pagal eksperimento rezultatus mokykla kartu su Kauno aukštesniąją technologijos, Vilniaus aukštesniąją elektronikos ir Utenos aukštesniąją verslo mokyklomis turėtų tapti pirmosiomis kolegijomis ir jose turi būti pradėta rengti aukštojo profesinio išsilavinimo specialistai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos kursinis darbas
KategorijaInformatika
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis800.89 KB
AutoriusLiutikaite
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasEdita Griškėnienė
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Informaciniu sistemu analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Alytaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Edita Griškėnienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą