Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Informatika (32)

Informatika (32)

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Informatikos apibendrinamasis darbas. Įvadas. Ko išmokome per šį semestrą. Microsoft Office Excel. Funkcijų bei formulių rašymas. Formulių rašymas. Funkcijų rašymo formulėse budai. Funkcijų rašymas klaviatūra. Funkcijų rašymas pasirenkant iš išsiskleidžiančio sąrašo. Funkcijų rašymas su funkcijų meistru. Determinantai. Šaknys. Prognozavimas. Lygčių sistemos. Rikiavimas. Filtravimas. Sukiniai. Makrokomanda. Microsoft Access duomenų bazės. Microsoft Visio. Mathcad. Microsoft FrontPage. Išvados.

Ištrauka

Šiuo metu yra kuriama informacinė visuomenė – atvira, išsilavinusi, nuolat besimokanti ir savo veiklą grindžianti žinojimu. Informacinės visuomenės nariai turi mokėti visose savo veiklos srityse efektyviai naudoti šiuolaikines informacinių technologijų priemones ir ne tik mūsų valstybės, bet ir viso pasaulio kompiuterizuotos informacijos išteklius. Todėl labai svarbu, kad mes, studentai, gautųme pagrindinių žinių apie informacinių technologijų, asmeninių kompiuterių bei jų programinės įrangos panaudojimo galimybes. Taigi šiame referate bandysiu paaiškinti, ką gero išmokome per šį semestrą.

Kaip žinome, mūsų gyvenimas neįsivaizduojamas be skaičių. Daugybė žmonių kiekvieną dieną daro finansinius, mokslinius bei šiaip įvairios paskirties skaičiavimus. Tačiau neužtenka padaryti apskaičiavimą, labai svarbu jį sutvarkyti, išsaugoti ir pateikti jį kaip patikimą dokumentą. Tam yra skirta programa Microsoft Office Excel (Lietuviškai skaičiuoklė), tai visame pasaulyje viena iš populiariausių dokumentų su skaičiuojamaisiais elementais projektavimo ir tvarkymo programa. Paprastai valdoma ir vaizdi grafinė sąsaja leidžia tvarkyti ne tik atskirus dokumentus, bet ir dokumentų sistemas, sudaromas iš tipinių elementų: tekstų, skaičių ir skaičiavimus aprašančių formulių. Įrašius tokį dokumentą į kompiuterio diską, vėliau jį galima daug kartų naudoti kaip šabloną, kuriant kitus panašios sandaros dokumentus.

Skaičiuojant projekto biudžetą gali prireikti įvairių formulių.
Formulė gali būti įvedama rankiniu būdu. Kiekviena formulė būtinai prasideda lygybės ( = ) ženklu. Celėje galima matyti arba pagal formulę apskaičiuotą rezultatą, arba pačią formulę. Ką norima matyti, nurodoma Tools meniu Options komandos View skyrelio srityje Windows options (jungiklį Formulas įjungti, jei norima matyti formules) arba klaviatūros klavišų deriniu .
Rankiniu būdu celėje įvedant formulę reikia:
Pažymėti celę, kurioje reikia įrašyti formulę.
Įrašyti lygybės ženklą "=" arba spragtelti formulės eilutėje ties mygtuku Edit Formula (= ).
Įrašyti formulę.
Paspausti arba išskirti kitą celę. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos referatas
KategorijaInformatika
TipasReferatai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis232.74 KB
Autoriuscunamis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasV. Venskūnienė
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Informatika (32) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 9 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 1 Klasė/kursas
  • V. Venskūnienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą