Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Microsoft Word dokumento lentelių kūrimo, formatavimo, formulių rašymo galimybės

Microsoft Word dokumento lentelių kūrimo, formatavimo, formulių rašymo galimybės

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įvadas. Kaip Microsoft Word dokumentą papildyti lentelėmis? Lentelių kūrimas. Lentelių redagavimas. Lentelių duomenys. Rėmeliai ir automatinis formatavimas. Kaip sparčiai parengti nestandartinės formos lentelę? Kaip pildyti lentelę, lygiuoti ir rikiuoti duomenis? Kaip įterpti lentelę į tekstą? Kaip lenteles atvaizduoti diagramomis? Kaip lentelės duomenis atvaizduoti diagrama? Komandų mygtukai lentelėms ir diagramoms redaguoti. Programos Microsoft Graph diagrama komandos diagramai rengti. Kaip rengti dokumentus su matematinėmis formulėmis? Kaip su programa Microsoft Equation 3.0 rašyti formules? Kaip keisti formulės elementų stilių? Kaip nurodyti formulės elemento rašymo stilių? Kaip pakeisti standartinius formulės elementų stilius? Kaip rašyti matricas? Išvados.

Ištrauka

XXI amžiuje informacinių technologijų teks mokytis visiems ištisą gyvenimą. Ši tiesa palies ir jus, nesvarbu, ar jūs dar esate mokinys, ar jau studentas, inžinierius, ekonomistas ar dėstytojas, dirbate vadybininku biudžetinėje organizacijoje, ar esate solidus verslininkas. Informacinės technologijos taip sparčiai ir plačiai įsiveržė į mūsų gyvenimą, kad be jų gyventi ir dirbti pasidarė tiesiog nebeįmanoma. Pasaulio kompiuterių pramonė kamet pateikia tobulesnius kompiuterius, o programinės įrangos firmos kas dvejus trejus metus sukuria naujas programas, skirtas visoms mūsų veiklos srytims. O mums – sparčiai besikuriančios informacinės visuomenės nariams – kaskart reikia jas perprasti ir išmokti jomis naudotis. Tik taip galime tapti visaverčiais šios visuomenės nariais ir tik taip galime būti laimingi.
Apie kompiuterinių technologijų svarbą, nuolatinę jų kaitą, vis naujesnių techninių ir programinių galimybių radimąsi gal nebereikia aiškinti – su tuo ir patys kasdien susiduriate. Informacines technologijas aprašinėti nelengva: viena, technologijos greitai kinta, kas nors vis tobulinama, antra, tą ptį veiksmą dažnai galima atlikti ne vienu ir ne dviem, o keliais būdais, todėl keblu pasirinkti, kuriuos ir kiek pateikti.
Sunku būtų rasti verslo įmonę ar organizaciją be kompiuterio, o kompiuterį – be jame įdiegto ,,Microsoft Word" tekstų redaktoriaus, skirto įvairių tipų dokumentams rengti. Jis būtinas tiek verslininkui, tiek individualiam vartotojui.
Tekstų redaktoriumi ,,Microsoft Word" galima rengti įvairaus sudėtingumo įprastinius ir elektroninius dokumentus, įvairiausius raštus, laiškus, ataskaitas ir net storiausias knygas. Dokumentų rengimui palengvinti ir paspartinti redaktoriuje yra daug specializuotų automatinių priemonių dažniausiai pasitaikančioms operacijoms atlikti.

Rengiant ataskaitas, laiškus bei kitokius dokumentus ir norint prieinamesne forma bei glausčiau pateikti informaciją, dažnai tenka į juos įterpti įvairias lenteles ir grafikus.
,,Word" yra gana patogios priemonės lentelėms ir diagramoms rengti, tačiau jas patogiau ir sparčiau parengti elektroninės lentelės ,,Excel" priemonėmis, o paskui įterpti į ,,Word" dokumentą.
2.1 LENTELIŲ KŪRIMAS
Lentelės yra sąrašų atmaina. Jose kiekvienam sąrašo įrašui skiriama atskira eilutė, o eilutės dalijamos į stulpeliais surikiuotus langelius. Lentelės viršuje aprašoma jos įrašų sandara. Toks aprašymas vadinamas jos antrašte. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos referatas
KategorijaInformatika
TipasReferatai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai2
Dydis321.19 KB
Autoriusdoviliuxv
Viso autoriaus darbų12 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Microsoft Word dokumento lenteliu kurimo formatavimo formuliu rasymo galimybes [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 27 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 1 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą