Išplėstinė paieška
 
 
 

EGPRS

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. GPRS. Architektūra. Radijo ryšys. Paslaugų kokybė. GPRS ryšio taikymas. GPRS terminalai ir įrenginiai. Kanalai ir duomenų perdavimas susijęs su jais. Naujos galimybės. EDGE. EDGE technologija. EDGE moduliacijos technika. Kodavimo schemos. Paketų valdymas. Adresavimo langas. Matavimo tikslumas. Interleaving(Įterpimas). EGPRS jungties kontroliavimo funkcija. EDGE standartai ir nurodymai. Architektūra. EGPR nauda.

Ištrauka

Dešimtmečio pradžioje buvo kuriamas GSM standartas, buvo manoma jog, to pakaks ilgam laikui ir pilnai tenkins mūsų poreikius. Tačiau taip nėra, poreikiai vis augo o technines galimybės apribotuose standartuose strigo, todėl būtina buvo sukurti nauja, tobulesnę, produktyvesnę sistemą.
Į GSM technologiją reikalauja nemažų investicijų ir tai iš pat pradžių apsprendė modulinę jos vystymosi struktūrą. Palaipsniui buvo plečiama tinklo elementų talpa, tobulinami kontroleriai ir bazinės stotys, buvo projektuojami ir kuriami dvidažniai abonentų terminalai.
Tobulinant, buvo sukurtas GPRS. GPRS (General packet radio service) – tai paketinio duomenų perdavimo technologija. GPRS vartotojų siunčiami/gaunami duomenys suskaidomi į paketus, kurie perduodami vienu ar keliais GSM balso kanalais. Kuriam laikui to pakako, tačiau, didėjant poreikiams, susidūrėme su ta pačia problema. Jai spręsti buvo sukurtas EDGE (Enhanced Data rates for Global Evolution) – tai nauja, greitesnė paketinio duomenų perdavimo technologijos GPRS versija.
Šiame darbe panagrinesime EDGE galimybes, struktūra.
General Packet Radio Service (GPRS) yra ne balso perdavimo paslauga GSM tinklui, kuris gana daug pagerina ir supaprastina priėjimo galimybes prie paketo duomenų tinklų palaikant interneto protokolą(IP). Pritaikant radijo paketų principą perduoti duomenų paketus efektyviu būdu tarp GPRS mobilios stoties ir išorinio duomenų paketo tinklo, kuris reiškia, kad paketai yra tiesiogiai nukreipiami nuo mobilios stoties į paketų komutavimo tinklą arba atvirkščiai. Paketų pagrindo metodo pranašumas yra tas, kad GPRS tiktai naudoja vidutinę, šiuo atžvilgiu radijo ryšio, laiko trukmę, kur duomenys faktiškai yra išsiunčiami ar priimami. Be to GPRS palengvina staigų ryšį , vartotojas esti nuolat prisijungęs prie tinklo, todėl reikiamą informaciją jis gauna akimirksniu. Pagrindinis jos pranašumas – duomenys perduodami ir priimami paketiniu būdu per mobiliojo ryšio tinklą. Ši technologija pasižymi kelis kartus didesniu duomenų perdavimo greičiu. Naudodamasis GPRS, vartotojas moka ne už laiką, bet už perduotą duomenų kiekį. Teoriškai naudojantis GPRS duomenis galima perduoti nuo 9,6 kbps iki 171,2 kbps (realiai iki 50 kbps). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos kursinis darbas
KategorijaInformatika
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai9
Dydis360.5 KB
Autoriusedvinas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasSkardžius
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word EGPRS [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Skardžius
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą