Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Skaitmeniniai fotoaparatai (2)

Skaitmeniniai fotoaparatai (2)

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Kaip pasirinkti fotoaparatą. Kuo didesnė fotoaparato raiška, tuo didesnė nuotrauka. Koks fotoaparatas kam tinkamiausias. Atminties kortelės fotoaparatams. Nuotraukų spausdinimas. Pagrindinės fotoaparato dalys. Nuotraukų peržiūra ir ištrynimas fotoaparate. Nuotraukų išklotinė: daug vaizdų viename ekrane Išvados.

Ištrauka

Žmogaus noras sustabdyti akimirką yra begalinis. Tad nenuostabu, kad dar XIX amžiuje pasaulį išvydo pirmieji fotoaparatai. XX – ajame šimtmetyje fotoaparatai tapo neatsiejama keliaujančios ir pramogaujančios žmonijos dalimi. O mūsų amžiuje "vaizdų medžiotojai", kaip ir daugelis kitų buities įrenginių, patiria nelengvą, skaitmeninio tapsmo amžių.
Nėra jokių abejonių, kad ankščiau ar vėliau fotografija taps visiškai skaitmeninė. Skaitmeniniai fotoaparatai neseniai buvo brangūs ir sunkiai įperkami eiliniam vartotojui. Ir skaitmeninių nuotraukų atspausdinimo išlaidos buvo kelis kartus didesnės nei dabar. Tačiau dabar jau yra įvairiausių kainų ir lygių skaitmeninių įrenginių.
Taigi skaitmeninių fotoaparatų pasiūla yra didžiulė. Tačiau kas skatina gamintojus siūlyti skaitmeninius įrenginius, kurių kaina kelis ar keliolika kartų yra didesnė už įprastus juostinius fotoaparatus? Atsakymas – didžiulė naujos kartos fotografijos galimybės. Viena iš daugelio galimybių yra tuoj pat po fotografavimo peržiūrėti nuotrauką fotoaparato nedideliame ekranėlyje. Nepatikus vaizdui jį galima ištrinti ir kartoti iš naujo. Dėl to skaitmeniniai fotoaparatai suteikia idealias sąlygas mokytis fotografuoti ir eksperimentuoti.
Kitas jų privalumas – laiko taupymas. Nebereikia nešti fotojuostos išryškinti ir nuotraukoms atspausdinti į fotolaboratoriją, nes visa tai galima pasidaryti namuose, sėdint prie kompiuterio. Be to, prieš spausdindami vaizdus, jūs bet kada galite juos koreguoti. Dauguma skaitmeninių fotoaparatų pateikiami kartu su vaizdų koregavimo programomis, o jeigu programų nėra komplekte (kas šiais laikais pasitaiko retai), jas galima parsisiųsti iš interneto arba nusipirkti atskirai. Be abejo, kai visas nuotraukos gamybos procesas yra savose rankose, nereikia jaudintis, kad nuotraukas pamatys svetimos akys.
Kadangi iš karto peržiūrime nuotraukas skaitmeniniame fotoaparate, nebūtina spausdinti visų, o išsirinkti pačias gražiausias ir naudingiausias. Galime jų ir nespausdinti, nes jas galima peržiūrėti keliais būdais, pavyzdžiui televizoriaus ar monitoriaus ekrane, skaitmeninių nuotraukų kopijas galima nusiųsti draugams elektroniniu paštu. Be to, visas nuotraukas galima įrašyti į kompaktinį diską ir taip saugoti.
Čia tėra tik dalis skaitmeninės fotografijos privalumų. Skaitmeniniai fotoaparatai turi ir trūkumų. Kol kas vienas didžiausių yra aukštos įrenginių kainos. Juostinis fotoaparatas veikia mechaniškai ir yra kur kas greitesnis už skaitmeninį. Tačiau technologijos nenumaldomai žengia į priekį ir ateityje fotografija priklausys skaitmeniniams fotoaparatams. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos referatas
KategorijaInformatika
TipasReferatai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis5.5 MB
Autoriusrimoss
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaUtenos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Skaitmeniniai fotoaparatai (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 16 puslapių 
  • Utenos kolegija / 1 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą