Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Fazės rekonstrukcija "Difference map" metodu

Fazės rekonstrukcija "Difference map" metodu

Aprašymas

pdf byla. Įvadas. Problema. Sprendimo būdai. "Difference map" metodas. Idėja. Bendra forma. Projekcijos. Reikalavimai projekcijoms. Taško atributai. Atributų teisės ir poerdviai. Atstumas tarp atributų poerdvių. Fiksuoti taškai ir parametrų optimizavimas. Sprendinys ir artimas sprendinys. Optimizuota "Difference map" forma. "Difference map" veikimo principas ir paklaida. Stagnacija ir jos išvengimas. "Difference map" realizacija. Realizavimo priemonės. Veikimo principas. Programos galimybės. Trūkumai. "Difference map" algoritmo veikimo pavyzdžiai. Išvados.

Ištrauka

Praktikoje daug kur pritaikoma Fourier transformacija, dažniausiai tai yra kristalografija, holografija, fizikos, medicinos taikymai, kompiuterinė rega. Tai vaizdų rekonstrukcija, analizė, kompresija, filtravimas ir kiti. Fourier transformacija atvaizduoja objektus iš jų erdvės į dažnio erdvę arba, kitais žodžiais – išskaido juos i sinusų ir kosinusų komponentes [Pru98]. Dažnio erdvėje objekto taškai reprezentuoja intensyvumo pasikeitimą, kaip labai keičiasi objektas to taško aplinkoje, jam esant savo erdvėje. Bendru atveju, Fourier transformuojanti funkcija yra.
Dirbame kompiuteriais, tad naudojame diskretų ekvivalentą, diskrečiąją Fourier transformaciją (DFT).
Į dažnių erdvę transformuotas vaizdas gali būti transformuotas atgal į savo erdvę panaudojant atvirkštinę Fourier transformaciją. Tačiau yra atvejų, kai negalima pritaikyti atvirkštinės Fourier transformacijos, tai atvejai, kai turimas tik objekto Fourier modulis. Tai opi problema, pavyzdžiui, trimačiu atveju, tiriant makromolekulių, kristalų struktūras, kai fiksuojami nuo kūno atsispindėję fotonai. Tuomet žinomi tik atsispindėjusių bangų ilgiai (moduliai), o atsispindėjimo kampas nėra žinomas. Sėkmingam objekto atkūrimui reikalingas ne tik modulis, bet ir fazė. Modulis yra taškų, esančių dažnio arba, kitais žodžiais, Fourier aplinkoje, kompleksinių reikšmių atstumai tarp menamos ir realios dalies. Fazė – kampas tarp tų kompleksinių skaičių menamos ir realios dalies. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos kursinis darbas
KategorijaInformatika
TipasKursiniai darbai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis333.65 KB
AutoriusLaimonas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasdr. Algirdas Bastys
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasMatematikos ir informatikos fakultetas
Failo pavadinimasAdobe Acrobat Fazes rekonstrukcija [speros.lt].pdf
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 14 puslapių 
  • Vilniaus Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • dr. Algirdas Bastys
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą