Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Informacinių technologijų taikymo galimybės ir perspektyvos kriminalinėje policijoje

Informacinių technologijų taikymo galimybės ir perspektyvos kriminalinėje policijoje

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Informacinių technologijų panaudojimo kriminalinėje policijoje galimybės ir perspektyvos. Išvados. Antra dalis: Priežastinių ryšių diagramos sudarymas. Straipsnis aprašantis sistemą. Sistemos aprašymas. Priežastinių ryšių diagrama. Išvados.

Ištrauka

Kiekvieną dieną žmonės susiduria su begale informacijos ir daugybe problemų, kaip tą informaciją galėtų tinkamai panaudoti. Kuo greičiau randamas tinkamas problemos sprendimo būdas, tuo geresnių rezultatų galima tikėtis. Todėl čia reikia išskirti tas priemones ir būdus, kurie padeda, taupant laiką ir pinigus, pasiekti gerų rezultatų.
Šiuolaikinė visuomenė vystosi itin sparčiai. Jos gyvenime informacinių technologijų vaidmuo nuolat auga. Deja Vidaus reikalų sistemoje esama padėtis negali tenkinti. Manau, kad policijos įstaigas aprūpinus reikiama kompiuterine įranga bei išsprendus kitus materialinio - techninio aprūpinimo klausimus būtų galima sumažinti policijos pareigūnų skaičių bei padidinti jų darbo efektyvumą, kas šiuo metu kelią didelį visuomenės nepasitenkinimą. Policijos pareigūnai turėdami galimybę naudotis visą šalį apimančiomis informacinėmis sistemomis atliktų įvairias juridines procedūras mažesnėmis laiko sąnaudomis.
Šiame kursiniame praktikume norėčiau pakalbėti apie informacinių technologijų taikymo galimybes ir perspektyvas mano, kaip kriminalinės policijos darbuotojo, darbe, nes darbo krūvis ir jo specifika reikalauja greito ir operatyvaus informacijos surinkimo bei jos panaudojimo norint pasiekti reikiamų rezultatų. Visa tai turi būti atliekama minimaliomis laiko ir finansinėmis sąnaudomis, tačiau tai ne visada ir ne visiems pavyksta įgyvendinti realiame gyvenime.
Visa tai įgyvendinti realiai, kol kas, dar neturime galimybės. Komisariatuose vis dar jaučiamas informacinių technologijų "badas", kadangi materialinis aprūpinimas ir skiriamos lėšos yra nepakankami normaliam policijos komisariatų darbui. Šia tema dar norėčiau pasakyti ir tai, jog visos kalbos apie vis gerėjantį vidaus reikalų sistemos įstaigų materialinį techninį aprūpinimą, atrodo, tikrai miglotai, nes paprastas policijos pareigūnas, atėjęs į savo darbo vietą to nejaučia, kadangi visos naujovės yra diegiamos aukštesnių (tarnybinio pavaldumo prasme) pareigūnų poreikiams. Todėl, manau, reikalinga šios temos rėmuose aptarti informacinių technologijų panaudojimo policijos pareigūno darbe momentus, neišeinant už jo kabineto ribų. Tuo noriu pasakyti tai, kad daugelis technologinių naujovių galėtų būti diegiamos nepriklausomai nuo pareigūno užimamų pareigų, o nuo to, kiek jam tai padėtų efektyviau įgyvendinti pavestus uždavinius bei funkcijas ir padėtų pasiekti geresnių rezultatų.
Šiame praktikume aš aptarsiu LITLEX'o duomenų bazę, elektroninio pašto panaudojimo galimybes, FTP ir kitų servisų paslaugas, teksto redaktorių panaudojimo svarbą kriminalinės policijos pareigūnų darbo vietoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos kursinis darbas
KategorijaInformatika
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis31.54 KB
Autoriuslaima
Viso autoriaus darbų18 darbų
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaMykolo Romerio Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Informaciniu technologiju taikymo galimybes ir perspektyvos kriminalineje policijoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą