Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>Fox Pro duomenų bazė

Fox Pro duomenų bazė

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445
Aprašymas

Įvadas. DB aktualijos ir taikymas. DB savybės. DBVS aktualijos ir taikymas. Kompiuterizuojamos veiklos aprašymas. Pasirinktos DBVS pagrindimas. Kompiuterizuojamos veiklos modeliai. Aukščiausiojo lygmens DFD. Normalizavimas. Lentelės laukų aprašymas. Lentelių laukų savybės. Lentelių ryšių schema. Formos. Užklausos. Ataskaitos. Duomenų kontrolė. Sudarytos duomenų kontrolės lentelėms. Pagrindiniai vartotojo sąsajos langai. Meniu kūrimas. Taikomosios sistemos kūrimas. Išvados. Lentelių pavyzdžiai. Formų pavyzdžiai. Užklausų pavyzdžiai. Ataskaitų pavyzdžiai. Pagrindinė forma.

Ištrauka

DB aktualijos:
Duomenų bazė – tai kartu saugomų ir susijusių duomenų, skirtų apdoroti kompiuteriu visuma. DB yra saugomų algoritminių kalbų išplėtimas patogiam darbui su failais. Taip pat DB yra duomenų saugyklos, kur duomenys saugojami ilgesniam laikui ir iš kur juos greitai galima paimti.Duomenys atitinka realaus pasaulio,tam tikros – skirtos automatizuoti – dalies modelį. Fizinis ir loginis duomenų organizavimas. Fizinis nurodo duomenų fizinio išdėstymo būdus kompiuterio atmintyje,o loginis – duomenų struktūros vaizdavimą – modelį, reikalingą vartotojams.
DB – kartu saugomų ir susijusių duomenų visuma, kuriai būdingos šios pagrindinės savybės: integruotumas, nepertekliskumas, nepriklausomumas.
DB – tai programų rinkinys, kuris atlieka duomenų apdorojimo operacijas, vadinamas DBVS. DBVS yra programinės priemonės, kurios skirtos duomenų struktūrai aprašyti, įdiegti, vartoti ir palaikyti(adminidtruoti).
DB – tai informacinių, matematinių, kalbinių, programinių, techninių ir organizacinių priemonių sistema, apimanti saugomus duomenis ir taip pat technologiniame procese užimtą personalą, skirtą centralizuotam duomenų kaupimui, siekiant gauti tuo metu reikalingą infor- maciją.
DB taikymas:
DB skirtos dideliems struktūrizuotų duomenų kiekiams kaupti, saugoti ir apdoroti pa- gal vartotojo pateikiamus reikalavimus. Dažnai atlieka tik elementarias apskaitos funkcijas, tačiau atliekant šiuos darbus be kompiuterio pagalbos, tektų sugaišti žymiai daugiau laiko, nukentėtų atliekamos apskaitos tikslumas bei savalaikiškumas. Svarbu yra tai, kad suteikia galimybę tais pačiais duomenimis vienu metu naudotis daugeliui vartotojų.
DB savybės:
Duomenų integruotumas – reiškia, kad visi duomenys kaupiami ir saugomi kartu, nustačius jų tarpusavio ryšius.
Duomenų nepertekliškumas – nusako, jog saugomi duomenys, kurie nesikartoja(nesi- dubliuoja)
Duomenų nepriklausomumas – reiškia, kad duomenys saugomi taip, kad duomenų apdorojimo taikomosios programos nesikeičia, modifikuojant duomenų saugojimo ir organi – zavimo būdą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos kursinis darbas
KategorijaInformatika
TipasKursiniai darbai
Apimtis45 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis1.57 MB
AutoriusDainius
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasAsta Slotkienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Fox Pro duomenu baze [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 45 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Asta Slotkienė
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą