Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Informatika>SMS pranešimo segmento struktūra

SMS pranešimo segmento struktūra

  
 
 
123456
Aprašymas

SMS pranešimo segmento struktūra. Protokolo transporto duomenų vienetas. Pranešimų tipai. Teksto kodavimo schemos. Teksto suspaudimas. Pranešimų klasės. Kodavimo grupės. Protokolo identifikatoriai.

Ištrauka

SMS pranešimo segmentas yra susijęs su daugybe parametrų. Šitie parametrai nurodo pranešimo tipą, klasę, kodavimo grupę ir pan. Be to į parametrus įeina pranešimo turinys, kurį tiekia abonentas, pranešimo tiekėjas arba pranešimo turinį automatiškai generuojanti mašina.

3.7.1 Protokolo transporto duomenų vienetas (PTDV)

Kaip jau buvo minėta šiame skyriuje, PTDV tipas buvo skirtas kiekvienai transakcijai, kuri gali įvykti tarp SME ir SMSC perdavimo sluoksnyje. Priklausomai nuo jo tipo, PTDV susideda iš daugybės įvairių parametrų, organizuotų pagal iš anksto apibrėžtą PTDV sluoksnį. Dalinis PTDV vaizdas parodytas 3.10 paveiksle.

PTDV aukšto lygio parametrai informuoja apie transakcijos tipą (PT-pranešimo-tipo-indikatorius), binarinių elementų pranešime buvimą, tokių kaip surištų instrukcijų (PT-vartotojo-antraštės-indikatorius) ir pan.
Vienas iš svarbiausių parametrų yra vartotojo duomenų parametras (PT-vartotojo-duomenys). Jei egzistuoja, šitas parametras turi pranešimo segmento teksto dalį, ir taip pat gali turėti binarinius elementus, tokius kaip surištos instrukcijos, vaizdas, melodijos ir pan. Tam, kad susitvarkyti su parametro sudėtingumu, parametras yra padalintas į 2 sub-dalis. Pirmoji sub-dalis, žinoma kaip vartotojo-duomenų-antraštė (VDA), turi binarinius elementus, tuo tarpu likusios sub-dalys turi pranešimo tekstą. Pati VDA susideda iš sub-parametrų nuoseklumo. Pirmasis sub-parametras, vartotojo-duomenų-antraštės-ilgis (VDAI), nurodo VDA ilgį oktetais. Po VDAI eina informacijos elementų rinkinys.

Bet koks PT-vartotojo-duomenys, vartotojo-duomenų-antraštė parametras visada koduojamas 8 bitais. Todėl, jei PT-vartotojo-duomenys parametras taikomas kaip 7 bitai, užpildymo bitai gali būti įterpti tarp VDA ir PT-vartotojo-duomenys likusios dalies. Tokio metodo pagalba 7 bitų duomenų dalis visada prasideda PT-vartotojo-duomenys 7 bitų duomenų riba, kaip parodyta 3.10 paveiksle. Tai leidžia telefonams, kurie iki šiol nepalaiko VDA koncepcijos, perduoti 7 bitų pranešimo teksto dalį tiekėjui.
Detaliau PT-vartotojo-duomenys ir VDA perdavimas yra aprašomas 3.15 skyriuje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasInformatikos referatas
KategorijaInformatika
TipasReferatai
Apimtis5 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis131.75 KB
AutoriusVitalka
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Mokytojas/DėstytojasVidmantas Liutkauskas
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word SMS pranesimo segmento struktura [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 5 puslapiai 
  • Klaipėdos Universitetas
  • Vidmantas Liutkauskas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą